אחד הדברים המתבקשים במהלך תכנון של ערב הוא יצירת קשר עם חברה המספקת דוכנים לאירועים. דוכנים אלה הם אחת האטרקציות של כל אירוע. הדוכנים הינם מוקד תשומת הלב בעיקר בתחילת האירוע כשמגיעים האורחים ומסתובבים במקום, טועמים טעימות, וכמובן בסוף האירוע כאשר הם רוצים קינוח מתוק ושתיה חמה שתסיים עבורם את הערב בצורה מושלמת.

 

כאשר אנו מדברים על אירוע עסקי שמגיעים אליו אורחים מכובדים – חשוב שרמת הדוכנים תהלום את רמת האירוע. הדוכנים מייצגים את רמת ההשקעה של בעל האירוע בנוכחים, ואף אחד מן הנוכחים לא ורצה להרגיש כאילו חסכו עליו. 

דוכנים לאירועים גדולים ונוצצים.

ככל שרמת האירוע עולה, ככל שהחברה גדולה יותר – כך רמת הציפיות מן הקייטרינג והדוכנים עולה. השירות צריך להיות מהיר ומקצועי, ההופעה של העובדים צריכה להיות ייצוגית ומישהו צריך לנהל את כל הדברים מלמעלה על מנת לוודא שהאירוע עובד כמו שעון שוויצרי.

אנו מבינים את כל הדברים הנ"ל ומקפידים על רמת מקצועיות גבוהה ביותר בכל אירוע ומבטיחים כי ניתן את המענה הנכון והמקיף ביותר לכל מטרה. נעמיד לרשותכם מנהל אירוע מיומן אשר יגיע עם צוות עובדים גדול ומוכשר אשר יאייש את מגוון הדוכנים שנעמיד לרשותכם. אנו מתחייבים כי האירוע יעבור בצורה חלקה, הנוכחים יצאו מרוצים ואתם תזכו למירב המחמאות.

חברת קזולה תספק לכם דוכנים כשרים וממגנטים אשר מהם אי אפשר להתעלם. הדוכנים יהיו עם מראה מלבב של מפלי שוקולד, עמדות גלידה, קרפ צרפתי לצד וופל בלגי, עמדות פירות, מיציםֿ, שייקים ועוד. הניחוחות המתוקים שיתפזרו בחלל, הריח של קפה איטלקי טרי ורענן אשר נטחן רגע לפני שהוא נמזג לכוס מעוצבת – כל אלה לא מאפשרים אפילו לאורח אחד לעמוד בפיתוי. 

סגרתם אולם, מצאתם דיג'יי טוב אשר ישתלב בין מספר הופעות, הבאתם אטרקציות, ערכתם סידורי ישיבה, הזמנתם קייטרינג או שאולי פניתם לחברת הפקות שעשתה את כל זה בשבילכם. זה לא אומר שאתם צריכים להפסיק שם, תמיד תוכלו להוסיף דוכני מזון לאירועים טעימים ומעניינים אשר יהפכו למוקד האירוע בחלקים מסוימים של הערב. ברים מלאים במתוקים ובעלי מראה חזותי יפה ומרשים מבטיחים כי אזור הדוכנים יהיה האגף המאושר ביותר באירוע. הניחוחות והטעמים יעלו חיוך גדול על פניהם של כל הטועמים וייצרו מסגרת מושלמת סביב האירוע בנוסף לקייטרינג.

נכון, אמנם ביומיום אנחנו משתדלים להיות ילדים טובים ולהימנע ממאכלים מתוקים ומשמינים, אך מדי פעם מגיע לנו – בעיקר כשמדובר באירוע של חבר קרוב או בן משפחה. החטאים המתוקים הללו מבטיחים לעורר את כל החושים, לתת אנרגיה ומרץ לנוכחים ולהשרות אווירה של כיף וסיפוק. בין השירותים אותם אנו מציעים מדובר בדוכני מזון הכוללים קרפים, ופל בלגי, מגוון סוגי גלידות, בר פירות ושייקים.